Keller Williams Realty Gateway - David Haskins
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 51 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5541 County Route 125, Campbell, NY 14821
  Listing Courtesy Of: Howard Hanna, 585-400-4000, Hollis A. Creek
  I ri - 45 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1206 Mile Square Road, Mendon, NY 14506
  Listing Courtesy Of: Howard Hanna, 585-400-4000, Hollis A. Creek
  I ri - 47 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4833 White Road, Marion, NY 14505
  Listing Courtesy Of: Howard Hanna, 585-400-4000, Hollis A. Creek
  I ri - 405 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  86 Maple Center Road, Greece, NY 14468
  Listing Courtesy Of: Howard Hanna, 585-400-4000, Hollis A. Creek
  I ri - 46 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  34 West Parkway, Victor, NY 14564
  Listing Courtesy Of: Howard Hanna, 585-421-3440, Sam J. Cretekos
  I ri - 74 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  8 Finnian Glen, Perinton, NY 14450
  Listing Courtesy Of: Howard Hanna, 585-400-4000, Hollis A. Creek
  I ri - 51 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  7064 Bauer Van Wickle Road, Arcadia, NY 14489
  Listing Courtesy Of: Howard Hanna, 585-389-4075, Jenalee M Herb
  I ri - 99 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  45 Kirklees Road, Pittsford, NY 14534
  Listing Courtesy Of: Howard Hanna, 585-400-4000, Hollis A. Creek
  I ri - 604 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  65 JEWEL Street, Harrow, ON N0R1G0
  Listing Courtesy Of: REALTY ONE GROUP ICONIC
  I ri - 2 616 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  69 JEWEL Street, Harrow, ON N0R1G0
  Listing Courtesy Of: REALTY ONE GROUP ICONIC
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  David Haskins
  Numri i licencës: 10401313954
  Haskins Real Estate

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c4ap9pud4f46hpnd2b00.png
  Keller Williams Realty Gateway
  1880 Rochester Road, Suite 200 Canandaigua, NY 14424
  Zyrë

  David Haskins
  Licensed Real Estate Salesperson 10401313954
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.